Czerwiec z powodu wielu życiowych zmian powinien być dla mnie bardzo emocjonującym miesiącem, ale… wszystko odbyło się nadzwyczaj spokojnie. 😉 Tak, tak, można zmienić stan cywilny, a dzień wcześniej złożyć w pracy wypowiedzenie – bo znalazło się nową – nie będąc przy tym kłębkiem nerwów. Tak u mnie bywa, że jak już coś się dzieje, to w jednym czasie.

19601426_1635534363144329_1300222883951042507_n

 

ŻYCIE PRYWATNE
Tak, 1 lipca oficjalnie zostałam żoną. W tygodniu przed ślubem odbyłam też rozmowę kwalifikacyjną i… zmieniam pracę. Szczegóły niedługo – póki co nie chcę zapeszać. Nasze mieszkanie też już “stoi”, niedługo będzie trzeba podejmować decyzje związane z układem niektórych elementów, a ja nadal nie stworzyłam porządnego wpisu o tym co, jak i dlaczego… : )

BLOG
Skoro dużo dzieje się w życiu, to i sporo pomysłów na wpisy się pojawiło. 😉 Będzie kilka postów dotyczących ślubu, mieszkania właśnie, ale i dwa finansowe czekają już w kolejce (o targowaniu się i ubezpieczeniach). Co więcej, ostatnio odkryłam nową pasję – bullet journaling i powoli przepadam w tym sposobie organizacji, mimo że przez wiele miesięcy system był mi zupełnie obojętny. Chciałabym też wrócić do tematu slow fashion, który to cykl mi nie wyszedł,  ale chyba jestem na niego już prawie gotowa. Udało mi się nawet sfotografować wszystkie buty 😉
Ah, oprócz postów – w końcu, uwaga, uwaga – pojawił się fanpage blogowy oraz instagram. Jeszcze puste, ale od czegoś trzeba było zacząć 😉 Mam jednak problem – czy instagram musi być połączony z kontem prywatnym…? Nie da się tak tylko pod bloga? 😉 Proszę o pomoc! [EDIT: już chyba mi się udało, baaardzo dziękuję za rady!]

URLOP
Tak, praktycznie caaaały lipiec odpoczywam. Mam więc czas na uporządkowanie spraw związanych ze zmianą nazwiska, planujemy też pojechać nad jezioro, chcę dużo czytać, trochę popisać, ale i zorganizować swoją blogową działalność. Jak wspomniałam wyżej – kilka wpisów mam już gotowych, muszę tylko zastanowić się nad częstotliwością i cyklami – jeśli macie jakieś sugestię to czekam!