Moda i uroda to dwie nieodłączne kompanki każdej kobiety. Warto zatem śledzić nowinki ze świata medycyny estetycznej, która ostatnimi czasy staje się niemal równie popularna, co ta tradycyjna. Zakochaj się w nowej sobie, wybierz powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Spełnienie marzeń – powiększanie ust kwasem hialuronowym

Dla coraz większej grupy kobiet zabieg wypełniania ust jest czymś równie naturalnym, co usuwanie kamienia nazębnego. Wiele z nich marzy o większych, bardziej jędrnych ustach. I właśnie z tego powodu powstał ten rewelacyjny zabieg, jakim jest wypełnianie ust. Na czym on konkretnie polega? Celem zabiegu powiększania oraz modelowania ust jest przywrócenie lub nadanie naszym ustom objętości. Ważnym jego aspektem jest dążenie do tego, aby wargi były nawilżone i odmłodzone. Pełne i zmysłowe usta to jeden z najważniejszych atutów kobiet, a ostatnimi czasy i mężczyzn. Jest to bez wątpienia jeden z tych elementów wyglądu, które przyciągają uwagę płci przeciwnej. Jego poprawa doda ci pewności siebie i poprawi twoje samopoczucie. W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjentów, możliwe jest zwiększenie objętości czerwieni wargowej, modelowanie konturu ust lub wypełnienie drobnych zmarszczek wokół nich.

Powody, dla których warto zainwestować w zabieg powiększania ust

Powiększanie ust należy do zabiegów zupełnie naturalnych, które można wykonać bez żadnych przeszkód w przypadku większości pacjentów. Umożliwia ono uzyskanie pożądanych efektów w zakresie korekty niesatysfakcjonującego kształtu ust, ich struktury lub kolorytu. Niezadowalająca struktura, czy kształt ust, są najczęściej wynikiem uwarunkowań genetycznych. W takim przypadku mamy do czynienia z małą objętością lub asymetrią, a medycyna estetyczna daje możliwość naturalnego powiększania ust. Kolejnym aspektem, który powoduje niezadowolenie z kondycji ust, jest proces fotostarzenia się skory, który jest wywołany, nie tyle określonym wiekiem, co niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Wypełnienie ust powoduje, że usta są jędrne oraz mają wyraźniejszy, jednolity koloryt. Potrzeba modelowania ust wynika również z zaburzeń nawilżenia, które są spowodowane spadkiem poziomu kwasu hialuronowego związanym z procesem starzenia się organizmu. W takim przypadku dochodzi do przesuszenia, zwiotczenia oraz utraty objętości warg. Wówczas wypełnianie ust pomaga uzyskać pożądaną strukturę i kształt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here